Рукав шкіряний з прогином BAJKO

Рукав застосовується щоб поступово перевести молоду собаку з ухваток та м'яких рукавів на стандартний рукав.

Головна відмінність цього типу рукавів - зменшений руст в центрі передплічча, м'яка набивка в місці витончення та жорсткіший руст біля долоні та ліктя.

Привчає собаку атакувати саме в центр рукава.

  • Політика безпеки: Товари відпускаються виключно за офіційно підписаною домовленністю після перевірки всіх документів. Ми працюємо зі спецпідрозділами з 2011 року, тож маємо вже певний досвід. Політика безпеки: Товари відпускаються виключно за офіційно підписаною домовленністю після перевірки всіх документів. Ми працюємо зі спецпідрозділами з 2011 року, тож маємо вже певний досвід.
  • Політика доставки: Товари доправляються до покупця безкоштовно. Політика доставки: Товари доправляються до покупця безкоштовно.
  • Політика отримання та повернення: Товари видаються виключно за офіційним дорученням вповноваженій особі. В разі необхідності ми обміняємо товар безкоштовно. Політика отримання та повернення: Товари видаються виключно за офіційним дорученням вповноваженій особі. В разі необхідності ми обміняємо товар безкоштовно.

Для того,  щоб поступово перевести молоду собаку з ухваток та м'яких рукавів на стандартний рукав, кінологи винайшли спеціальні рукави з прогином.

Головна відмінність цього типу рукавів - зменшений руст в центрі передплічча, м'яка набивка в місці витончення та жорсткіший руст біля долоні та ліктя.

Це привчає собаку атакувати саме в центр рукава.

Рукав Bajko виготовлено з міцного, але гнучкого, матеріалу, із зовнішнього боку покрито м'якою шкірою, а з середини - м'яким войлоком.

Плече виготовлено з пластику, підшито шкірою з м'яким наповнювачем з внутрішнього боку руки.

Всередині рукава багато простору, так що він не спричиняє дискомфорт. Ручка обшита м'яким, приємним на дотик матеріалом. Також для зручності фигуранта з внутрішнього боку розміщено м'які подушечки - біля долоні та на плечі.

Рукав оснащено додатковою нашивкою для липучки, щоб можна було використовувати як зі стандартними, так і з короткими покривалами.

Це зручний, надійний та практичный інструмент для підготовки молодих собак. 

Застосовується з покривалами

SW-598403