Рукав NATAN PRO шкіряний з рівним рустом

Анатомічно правильный руст, легкість, зручність та якість виготовлення - ось головні переваги цього рукава.

Його можна використовувати для підготовки як спортивных собак, так і собак шоу-класа, під час іспитів чи тестів на виставках.

Застосовується зі стандартними покривалами

Варіант рукава
  • для лівої руки
  • для правої руки
  • Політика безпеки: Товари відпускаються виключно за офіційно підписаною домовленністю після перевірки всіх документів. Ми працюємо зі спецпідрозділами з 2011 року, тож маємо вже певний досвід. Політика безпеки: Товари відпускаються виключно за офіційно підписаною домовленністю після перевірки всіх документів. Ми працюємо зі спецпідрозділами з 2011 року, тож маємо вже певний досвід.
  • Політика доставки: Товари доправляються до покупця безкоштовно. Політика доставки: Товари доправляються до покупця безкоштовно.
  • Політика отримання та повернення: Товари видаються виключно за офіційним дорученням вповноваженій особі. В разі необхідності ми обміняємо товар безкоштовно. Політика отримання та повернення: Товари видаються виключно за офіційним дорученням вповноваженій особі. В разі необхідності ми обміняємо товар безкоштовно.

Рукави типу NATAN - найпопулярніші рукави виробництва компанії Schweikert.

Анатомічно правильный руст, легкість, зручність та якість виготовлення - ось головні їх переваги.

Рукав NATAN має довгий руст, тому звичайні чохли для нього надто вузькі та не підходять. Саме тому компанія Schweikert розробила новий рукав - NATAN PRO. За всіх тих самих перевагах руст в нього витовлено так, що підходить для звичайних чохлів.

Рукав можна використовувати для підготовки як спортивных собак, так і собак шоу-класа, під час іспитів чи тестів на виставках.

Руст зроблено м'яким по центру та твердим в районі долоні та ліктя. Його розташовано під кутом, який є дуже зручним для атаки.

Всередині рукав має зручну ручку та шкіряне покриття. Спеціальні м'які подушечки розташовані всередині плеча для комфорта фігуранта.

Для виготовлення рукава було обрано такі матеріали, щоб зробити його дуже легким.

Вага рукава без упакування - 1,3кг

Застосовується зі стандартними покривалами

SW-598005