Додатковий захист для рук

Рукав виготовлений з неопрена 5мм товщиною.

Це значить, що він достатньо м'який, щоб не заважати рухам, але в той самий час матеріал може так росподілити тиск від укуса, що захистить руку фігуранта від синців.

Рукав захищає всю руку до плеча та при цьому не заважає рухати нею чи згинати в локті.

Розмір
  • S
  • M
  • L
  • Політика безпеки: Товари відпускаються виключно за офіційно підписаною домовленністю після перевірки всіх документів. Ми працюємо зі спецпідрозділами з 2011 року, тож маємо вже певний досвід. Політика безпеки: Товари відпускаються виключно за офіційно підписаною домовленністю після перевірки всіх документів. Ми працюємо зі спецпідрозділами з 2011 року, тож маємо вже певний досвід.
  • Політика доставки: Товари доправляються до покупця безкоштовно. Політика доставки: Товари доправляються до покупця безкоштовно.
  • Політика отримання та повернення: Товари видаються виключно за офіційним дорученням вповноваженій особі. В разі необхідності ми обміняємо товар безкоштовно. Політика отримання та повернення: Товари видаються виключно за офіційним дорученням вповноваженій особі. В разі необхідності ми обміняємо товар безкоштовно.

Під час роботи в дрсекостюмі з дуже сильними собаками буває час, коли необхідно щось ще, щоб захистити руку та запобігти травм.

Спеціальні лангети зі шкіри, войлока чи інших матеріалів зазвичай чи надто короткі, чи дуже складні, щоб застібнути їх самотужки. До того ж вони жорсткі й не можуть достатньо захистити руки.

Саме тому ми пропонуємо цей рукав, виготовлений з неопрена 5мм товщиною. Це значить, що він достатньо м'який, щоб не заважати рухам, але в той самий час матеріал може так росподілити тиск від укуса, що захистить руку фігуранта від синців.

Рукав захищає всю руку до плеча та при цьому не заважає рухати нею чи згинати в локті.

Він повністю зшитий та одягається просто й легко, як в одежі.

Тому виробник розробив 3 варіанти розміру рукава.

G-0976